PL - Changelog dla aktualizacji z 24.05.2023 r.

Here, you can find the latest news and important information on the game.
Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości i ważne informacje na temat gry.

Moderators: Community Manager, Moderators, Developers

Post Reply
User avatar
Allison
Squishem
Posts: 60
Joined: 15. Dec 2022, 10:10

16. May 2023, 08:26

Drodzy Magoiści,

Poniższa zawartość zostanie wprowadzona do gry w aktualizacji z dnia 24.05.2023:


Bugfixy
 • Animacja menu uszlachetniania
  Nawet przy wyłączonej animacji, menu uszlachetniania chybotało się, gdy wszystkie niezbędne wymagania dla możliwego uszlachetnienia były już na miejscu. Ten błąd został naprawiony: kto wyłączył animację, nie będzie już "przypominany" przez chybotanie.
  fh_city_puzzleIcon.png
  fh_city_puzzleIcon.png (7.77 KiB) Viewed 10769 times
 • Posadź wszystko z wyszukiwaniem nazw
  Dotychczas nie było możliwe użycie złotej łopaty do "Posadź wszystko" wraz z wyszukiwaniem nazw w menu sadzenia. Po wybraniu żądanej nazwy dostępny był wtedy tylko pojedynczy "Zasadź". Ten błąd został naprawiony - również w przypadku wyboru rośliny po wybraniu nazwy, poprzednio wybrana złota łopata jest teraz zachowana i wszystko jest sadzone jednocześnie.
 • Poprawiono poziomy wyświetlania w górnym pasku.
  Podczas wydarzenia wielkanocnego opiekunowie nie mogli przełączyć się z powrotem na własne konto, ponieważ wyświetlacz pisanki zasłaniał przycisk przełączania. Ponadto skróty na niektórych tooltipach zasłaniały wyświetlanie alternatywnej waluty. Oba problemy zostały naprawione poprzez odpowiednią zmianę poziomów wyświetlania.
 • Ogrodnicy w Księdze Celów, część 1
  Jeśli zdobyłeś poziom ogrodu, zadanie to pozostawało w księdze celów i czasami po prostu nieprawidłowo aktualizowało tytuł. Teraz wpisany cel jest automatycznie usuwany, gdy ogród zostanie wyrównany.
 • Nieprawidłowe wyświetlanie dla zaznaczonych drzew
  Niektóre drzewa wyświetlały błędne numery (2, 3 lub 4, choć można przykleić tylko jedno) i wszystkie numery pozostawały, nawet jeśli drzewa były już przyklejone. Ten błąd został poprawiony.

Funkcje i ulepszenia
 • Mini-ogon dla awatara
  Zostało wyrażone życzenie, aby mieć możliwość nie wyświetlania w ogóle ogona dla awatara. Nie będzie to możliwe, ponieważ ogon jest ważną częścią plemienia Magoia. Zamiast tego wprowadzono teraz wersję mini, która jest ledwo zauważalna i jest całkowicie ukryta przez większość ubrań. Można ją znaleźć w Change Avatar w dziale ogon, kosztuje 2000 pasm przyjaźni.
  mini tail.png
  mini tail.png (2.9 KiB) Viewed 10769 times
  mini tail 2.png
  mini tail 2.png (6.54 KiB) Viewed 10769 times
 • Dalszy rozwój ogrodu wulkanów
  Koncepcja ogrodu wulkanów została ukończona:
  Od teraz w ogrodzie wulkanów można kupić pojedyncze pola wielozbiorowe z naturalnym oświetleniem. [Bardziej szczegółowe informacje będą dostępne wkrótce w FAQ ogrodu wulkanów - tylko w języku angielskim, nie w PL/RU.]
  vuga mehrertragsfeld.png
  vuga mehrertragsfeld.png (18.27 KiB) Viewed 10769 times
 • Nowe przedmioty scalające
  Kontynuowaliśmy również prace nad Portalem Strażnika. Stworzyliśmy kilka nowych przedmiotów scalających i wprowadziliśmy je do gry.
  fh_sweets1.png
  fh_sweets1.png (15.22 KiB) Viewed 10769 times
  fh_furniture1.png
  fh_furniture1.png (23.15 KiB) Viewed 10769 times
 • Ogrodnik w Księdze Celów, część 2
  Osiągnięty cel w Księdze Celów pokazuje zielony przycisk "Level Up" tylko wtedy, gdy ogrodnik jest odwiedzany i levelowanie jest rzeczywiście możliwe. W pozostałe dni przycisk pozostaje szary.
Post Reply